Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu zaprasza na szkolenie

Miasto z Wizją / 07.09.2015 / Komentarze
Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu, Urząd Miasta - Wydział Rozwoju oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt.: „Podatek VAT od 1 lipca 2015 r., przypomnienie najważniejszych zmian obowiązujących od początku roku 2015 oraz zatwierdzone zmiany na rok 2016.
Najnowsze orzecznictwo podatkowe”. Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w przepisach podatkowych z uwzględnieniem zmian w podatku VAT, które weszły w życie od 1 lipca 2015 roku oraz tych które, zaczną obowiązywać z dniem 1.01.2016. W trakcie szkolenia omówione zostanie również najnowsze orzecznictwo podatkowego.

Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają wiedzę na temat zatwierdzonych zmian które wejdą w życie 1 stycznia 2016 roku, weszły 1.07.2015 między innymi w procedurze odwrotnego obciążenia oraz „ulgi na złe długi”, powtórzą i uporządkują zmiany obowiązujące od początku roku 2015, w tym między innymi rozporządzenie o kasach fiskalnych oraz szczególną procedurę rozliczania usług elektronicznych, nadawczych i telekomunikacyjnych.

Omówione zostaną również zmiany w podatku dochodowym. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków. Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Szkolenie odbędzie się w Szczecinku dnia 24 września 2015 r. w godzinach 9.00 – 16.00, miejsce szkolenia: Urząd Miasta Szczecinek, Plac Wolności 13, sala szkoleniowa nr 218, II piętro (w nowej części urzędu – budynek B).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (35 osób) prosimy o zgłaszanie jednej osoby z firmy. Decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: e.omelanczuk@um.szczecinek.pl W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panią Elżbietą Omelańczuk, tel. (94) 371 40 83.

Serdecznie zapraszamy !

Załącznik: