Blogi

11.07.2022 / Komentarze

Wiwatom nie było końca


Felieton Grzegorza Grondysa, radnego Rady Powiatu Szczecineckiego

29.06.2022 / Komentarze

Szczęście PiS


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

02.06.2022 / Komentarze

Kredyt. Kto go spłaci?


Felieton radnego Rady Powiatu Szczecineckiego Grzegorza Grondysa

30.04.2022 / Komentarze

Siła nauki vs pandemia


Felieton Macieja Kaźmierskiego, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7

13.04.2022 / Komentarze

Wolność słowa a rzeczywistość


Felieton Grzegorza Grondysa

31.03.2022 / Komentarze

Żabi rząd


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

11.03.2022 / Komentarze

Pożyteczni idioci


Felieton Grzegorza Grondysa

08.03.2022 / Komentarze

Co jest dzisiaj ważne?


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

26.02.2022 / Komentarze

Dlaczego Harry był brudny?


Felieton mecenasa Mirosława Wacławskiego

05.02.2022 / Komentarze

Ciepła woda w kranie


Felieton Jakuba Hardie-Douglasa, radnego Sejmiku Zachodniopomorskiego

Blog Users

Obrazek użytkownika Tomasz Wełk

Prezes ZGM TBS Sp. z.o.o w Szczecinku

Obrazek użytkownika Marek Grzegorski

na co dzień Ratownik Medyczny odbywający staż w Szczecineckim Szpitalu. W 2013 roku ukończył studia magisterskie ze specjalizacją Medycyna Ratunkowa i Zarządzanie Kryzysowe. Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego w stopniu przewodnika , szef Szczecineckiej Akademii Ratownictwa.

Obrazek użytkownika Robert Duszyński

Robert Duszyński

Obrazek użytkownika Edyta Wojnicz

mieszkanka Szczecinka, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, nauczyciel języka polskiego, ekspert MEN oraz wieloletnia współpracowniczka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu w zakresie matur. Od 2010 roku radna Miasta Szczecinek

Obrazek użytkownika Krzysztof Zawada

Urodzony i wychowany w Szczecinku. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego.

Obrazek użytkownika Paweł Adamowski

Ur. 21 lutego 1988 r. Wieloletni mieszkaniec Koszalina, od 2013 r. szczecinecczanin. Zakochany w Szczecinku.

Obrazek użytkownika Marcin Kaszewski

Od urodzenia mieszkam w Szczecinku, tutaj mieszka cała moja najbliższa rodzina i przyjaciele.

Obrazek użytkownika Marek Bogdanowicz

Lubi aktywny wypoczynek, tenis ziemny, koszykówkę, MMA.

Obrazek użytkownika Maciej Grunt

Z zamiłowania alpinista, podróżnik i instruktor Głównej Kwatery ZHP. Zakochany w Pomorzu i wszelkich formach eksplorowania jego uroków.

Obrazek użytkownika Marcin Bocheński

Marcin Bocheński - Informatyk. Inicjator i koordynator parkrun Szczecinek, członek i działacz Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego Szczecinek. Szczecinecczanin od urodzenia. Pasjonat biegania i aktywnego wypoczynku.

Obrazek użytkownika Ryszard Pazoła

Na Osiedlu Zachód od wielu lat prowadzę wraz z żoną znany nie tylko wśród mieszkańców Osiedla Zachód, sklepik Teges skąd też znany jestem jako Pan Teges .

Obrazek użytkownika Marek Zieliński

Mam 54 lata. Urodziłem się w Wałczu, od 1970 roku jestem mieszkańcem Szczecinka.Od niemal ćwierćwiecza prowadzę działalność gospodarczą w spółce. Jak stare dobre małżeństwo. Pokochałem to miasto i jestem jego fanem.

Obrazek użytkownika Ola Wach-Guzdek

Pochodzę z Czaplinka, ale po studiach przyszło mi być mieszkanką Szczecinka z czego bardzo się cieszę.

Obrazek użytkownika Szymon Bibik

Urodzony w Szczecinku

Obrazek użytkownika Grażyna Kuszmar

Rodzina: mąż, syn Talenty/pasje: podnoszenie kwalifikacji w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego, otwarcie specjalizacji Aktywny wypoczynek: rower

Obrazek użytkownika Rafał Stasik

39 lat, wykształcenie wyższe, nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej, obecnie dyrektor szkoły - Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku, żona Monika i dwóch synów - Ksawery i Mikołaj, hobby; sport, film, muzyka

Obrazek użytkownika Danuta Wachowicz-Kram

Mieszkanka Szczecinka. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Wieloletni nauczyciel. Od 2007 r. dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 6.

Obrazek użytkownika Jerzy Kania

Urodzony w 1963 roku w Szczecinku, żonaty, dwóch synów, nauczyciel historii, dyrektor I LO im. Ks. Elzbiety w Szczecinku od 2007 roku, w samorządzie miejskim od 2007 roku, siedem lat przewodniczący KBE RM Szczecinek, 2000 r. przewodniczący Rady Miasta Szczecinek

Obrazek użytkownika Maciej Makselon

Szczecinecczanin od urodzenia. Jestem zakochany w Szczecinku i wszystkim, co jest z nim związane, począwszy od historii (www.szczecinek.org – najlepszy portal historyczny Szczecinka, polecam!) po bieżące wydarzenia i rozwój.

Obrazek użytkownika Grzegorz Grondys

Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku

Obrazek użytkownika Wojciech Smolarski

kierownik Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecinek. Absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku ochrona środowiska ze specjalnością ochrona ekosystemów lądowych.

Obrazek użytkownika Remek Grochowski

jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Interesuje się dziennikarstwem oraz fotografią. Po sześciu latach nieobecności w Szczecinku, postanowiłem powrócić i namawiam do tego wszystkich młodych ludzi

Obrazek użytkownika Beata Pszczoła-Bryńska

mgr inż. ochrony środowiska (studia ukończone z wyróżnieniem). Studia podyplomowe - Politechnika Koszalińska, Zarządzanie firmą i marketing.

Obrazek użytkownika Piotr Misztak

Prezesa Zarządu Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

Obrazek użytkownika Janusz Rautszko

Janusz Maria Rautszko - urodzony 28 grudnia 1959 r. w Wałbrzychu. 2002 - 2006 Radny Rady Miasta Szczecinek 2006 - 2010 Radny Rady Miasta Szczecinek 2010 - Radny Rady Miasta Szczecinek.

Obrazek użytkownika Robert Robak

urodzony w Miastku w 1974r. Wieloletni mieszkaniec Miasta Szczecinka, oraz jego wielki Sympatyk. Absolwent Politechniki Koszalińskiej w Koszalinie, Wydział Ekonomii i Zarządzania Magister Ekonomii

Obrazek użytkownika Paweł Szycko

Lekarz medycyny specjalista chorób wewnętrznych, organizator ochrony zdrowia, prezes Zarządu PODIMED Sp. z o.o. Rodowity szczecinecczanin, urodził się 20 stycznia 1960 roku,

Obrazek użytkownika Stanisław Gawłowski

(ur. 27 listopada 1968 w Brzegu) – polski polityk, z wykształcenia ekonomista, poseł na Sejm V, VI i VII kadencji, od 2007 do 2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.

Obrazek użytkownika Renata Rak

Miłośniczka joggingu, pieczenia chleba, owsianki, cotygodniowych zakupów na szczecineckim rynku, uprawy bazylii i mięty, Trójmiasta, wysokich obcasów, małych samochodów, utworu Billie Jean.

Obrazek użytkownika Adam Wyszomirski

Adam Wyszomirski - Radny województwa zachodniopomorskiego

Obrazek użytkownika Daniel Rak

Zastępca Burmistrza Miasta Szczecinek urodził się w Szczecinku, lat 43. Członek Reprezentacji Polski Prezydentów i Burmistrzów w Piłce Nożnej.

Obrazek użytkownika Tadeusz Chruściel

Pochodzę z Pabianic. W Szczecinku mieszkam od ukończenia studiów technicznych w Koszalinie tj. od 1981r. Moje doświadczenie zawodowe, wspierane dodatkowym wykształceniem, koncentruje się wokół kilku obszarów: projektowania i konstrukcji oraz eksploatacji urządzeń, prowadzenia amatorskich zespołów muzycznych,

Obrazek użytkownika Małgorzata Bała

urodziła się w Szczecinku. Szkołę podstawową i szkołę średnią również ukończyła w Szczecinku. W latach 70-tych podjęła naukę w Policealnym Studium Zawodowym ,wydział Fizjoterapii w Kołobrzegu.

Obrazek użytkownika Andrzej Wdowiak

od 1989 roku związany z „wodą” w Szczecinku. Wykształcenie - mgr inż. mechanik. Dyplom Ministra Skarbu Państwa upoważniający do zasiadania w Radach Nadzorczych, Świadectwa kwalifikacyjne na stanowisku dozoru

Obrazek użytkownika MIrosław Wacławski

prawnik, współwłaściciel Kancelarii Adwokackiej - Adwokacka Spółka Partnerska „Wacławski&Tomaka-Wacławski” z siedzibą w Szczecinku.

Obrazek użytkownika Andrzej Hardie-Douglas

Przedstawiciel rocznika 94’. Człowiek ciekawy świata. Miłośnik filmów i DOBREJ muzyki. Osoba zazwyczaj muzykalna. Gitarzysta. Okazjonalnie szermierz amator. Student pierwszego roku reżyserii dźwięku (a raczej “Sound Engineering and Production”).

Obrazek użytkownika Jerzy Hardie-Douglas

Burmistrz Szczecinka od roku 2005, gdy w przedterminowych wyborach (zarządzonych po rezygnacji z burmistrzowania przez Mariana Golińskiego po jego wyborze na posła) pokonał w II turze Jacka Piotrowskiego.

Obrazek użytkownika Katarzyna Dudź

Od urodzenia mieszkanka Szczecinka. Ukończona AM w Poznaniu, Wydział Lekarski, specjalizacja z chirurgii ogólnej, uprawnienia z medycyny sportowej.

Obrazek użytkownika Jakub Hardie-Douglas

Jestem urodzonym w Szczecinku sympatykiem i co raz większym entuzjastą Naszego Miasta. Przez kilka lat mieszkałem w Poznaniu studiując na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Obrazek użytkownika Anna Szymecka

56 lat . Z zawodu jestem pielęgniarką . W zawodzie pracuję 35 lat . Od 30 moja praca zawodowa związana jest ze Szpitalem w Szczecinku na oddziale chirurgii . Bliskie jest mi dobro miasta i regionu , dlatego też zdecydowałam się wystartować w wyborach do samorządu z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Obrazek użytkownika Małgorzata Kosmalska

rodziła się 7 sierpnia 1983 roku, w Słupcy, woj. wielkopolskie. Większą część dorosłego życia spędziła w Poznaniu, gdzie ukończyła studnia na wydziale historycznym, kierunek historia, ze specjalnością archiwistyka oraz kultura późnego średniowiecza. Studia ukończyła w 2007 roku,

Obrazek użytkownika Piotr Macki

Ekonomista w Narodowym Banku Polskim w Departamencie Systemu Finansowego, wcześniej był analitykiem ds. ryzyka rynkowego w centrali Alior Banku. Absolwent Strathclyde University w Glasgow oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obrazek użytkownika Wojciech Litorowicz

adwokat, po studiach prawniczych i ukończeniu aplikacji sędziowskiej orzekał w Sądzie Rejonowym w Białogardzie a następnie w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy.

Obrazek użytkownika Wiesław Suchowiejko

Poseł na Sejm RP. Wieloletni Radny Miasta i Powiatu w Szczecinku. Przed objęciem mandatu poselskiego - Przewodniczący Rady Miasta i Dyrektor Zespołu Szkół Społecznych STO. Absolwent kulturoznawstwa UAM Poznań, z urodzenia (1957) szczecinecczanin.

Obrazek użytkownika Tomasz Czuk

Rodowity szczecinecczanin. Absolwent filmoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wieloletni nauczyciel języka polskiego i doświadczony samorządowiec. Od 1999 roku w administracji samorządowej.