Orły Edukacji 2021 zawitały do Szczecinka

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 05.03.2021 / Komentarze
Centrum Edukacji Ekologicznej po raz kolejny z prestiżową nagrodą

Szczecineckie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior zostało po raz kolejny (trzeci raz z rzędu - dop. red.) wyróżnione prestiżowym tytułem Orły Edukacji. To jedyna Ogólnopolska Nagroda, przyznawana placówkom edukacyjnym na podstawie internetowych ocen, wystawianych w najpopularniejszych serwisach internetowych.

 Według Organizatorów Konkursu:

- Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

 - Nasz program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

- Kolejny już raz chciałbym Państwu podziękować za wszystkie głosy i opinie, pojawiające się w sieci po wizytach w naszej Placówce - mówi Radosław Wąs, dyrektor CEEiRJ. - Wasz głos jest dla nas bardzo ważny, ponieważ pragniemy wciąż rozwijać się i zmieniać dla naszych gości. To właśnie dla Was dopasowujemy ofertę i planujemy kolejne wystawy, czy tematykę zajęć. Rok 2021 będzie dla nas wszystkich wyjątkowy, ale już dziś zapraszam do ponownego odwiedzenia CEEiRJ. Na pewno będzie ciekawie!

- Serdecznie dziękujemy za Wasze ciepłe słowa i pozytywne opinie, do zobaczenia w Centrum Edukacji Ekologicznej!

Opracowanie: Sławomir Włodarczyk

Tekst i foto: Marcin Tadzik