Zwierzaki ze schroniska potrzebują naszych głosów

Miasto z Wizją / 18.04.2021 / Komentarze
Placówka ma szansę na zdobycie 50 tys. złotych na zakup samochodu do przewozu czworonogów

Szczecineckie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt od wielu lat współpracuje z różnymi organizacjami oraz fundacjami, aby jak najbardziej polepszyć byt przebywających tam czworonogów. Nie inaczej jest również tym razem. Przy współpracy z Fundacją All For Animals placówka ma szansę na zdobycie środków na zakup auta do przewozu zwierząt dla schroniska. Żeby jednak tak się stało potrzebne są nasze głosy.

Fundacja przystąpiła do konkursu pod hasłem „Bosman wspiera region” organizowanego przez markę browarniczą. - Celem jest zakupienie pojazdu do użytku dla Schroniska w Szczecinku do przewozu zwierząt do klinik weterynaryjnych oraz odbioru z klinik, zakupu żywności w marketach i dowożenie jej do Schroniska – czytamy na stronie akcji. - Obecnie Schronisko w Szczecinku nie posiada zdatnego do użytku samochodu. Ich stary nie przeszedł przeglądu. Samochód będzie służył schronisku do odbioru psów i jest absolutnie niezbędny do funkcjonowania każdej instytucji.

Aby wesprzeć fundację oraz schronisko i zwiększyć ich szansę na wygraną wystarczy wejść TUTAJ i oddać swój głos. Do zdobycia jest 50 tys. złotych. Głosować można codziennie. /zr/