Zezwolenie PZW opłacisz w siedzibie SzLOT

Miasto z Wizją / 03.02.2021 / Komentarze
Członkowska składka okręgowa, tzw. pełna (wody górskie, nizinne, połów wszystkimi metodami) to wydatek 330 zł. Są też ulgi

W związku ze zmianami personalnym w zarządzie Koła PZW "Jesiotr", Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Wędkarskiego w Koszalinie zdecydował, że opłaty za wędkowanie na sezon 2021 będzie można uiścić w siedzibie Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Kościuszki 22 (budynek dawnego Nadleśnictwa Szczecinek).

- Zapraszamy wędkarzy od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. Z kolei we wtorki i piątki przyjmujemy opłaty do godz. 16 - mówi "Miastu z Wizją" Getka.

- Jak poinformowało nas Biuro ZO PZW Koszalin, sytuacja ta związana jest ze zmianami organizacyjnymi w zarządzie koła PZW „Jesiotr” w Szczecinku i trwać będzie do wyborów nowych władz szczecineckich wędkarzy, co nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

Wszystko o tegorocznych oplątach za połów ryb na wodach PZW, m.in. na jeziorach Trzesiecko, Wilczkowo, Radacz, Lipno i Ciemino, przeczytacie w artykule: "Na ryby w 2021 roku. Ile kosztować będą zezwolenia?"