Zapisz dziecko do "Przedszkola Koszykówki"

Miasto z Wizją / 07.04.2017 / Komentarze
Sportowy projekt Basket Szczecinek

Koszykówka ma się w Szczecinku bardzo dobrze. Nic, zatem dziwnego, że Basket Szczecinek wyszedł z całkiem nową inicjatywą skierowaną nie tylko do młodych pasjonatów koszykówki, ale też ich rodziców. Projekt nosi nazwę "Przedszkole Koszykówki".

- Zapraszamy do nas chłopców w wieku 6-7 lat - mówi "Miastu z Wizją" trener Szymon Kiedel. - Nasz projekt jest realizowany m.in. poprzez zajęcia sportowe dla najmłodszych, gry i zabawy z koszykówki oraz zabawę poprzez sport i mini koszykówkę. Jest całkowicie bezpłatny.

Zajęcia "Przedszkola Koszykówki" odbywają się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jasnej. Trenerzy i opiekunowie czekają na przyszłe gwiazdy basketu w każdy wtorek i czwartek. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 16.

Szczegółowych informacji nt. "Przedszkola Koszykówki" udzielają trenerzy: Szymon Kiedel, tel. 506 859 720 i Piotr Wujtiuk, tel. 501 364 408.

Więcej na temat projektu na www.basketszczecinek.pl

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Basket Szczecinek