Wypadki, pożar samochodu, podtopienia i wiatrołomy

Miasto z Wizją / 14.07.2016 / Komentarze
Piątek - 13 interwencji Straży Pożarnej

Pracowity dzień mają za sobą szczecineccy strażacy (sytuacja na godz. 18.45, piątek 15 lipca).

Jak nam powiedział dyżurny operacyjny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP mł. asp. Marcin Mickun, szczecinecka Jednostka Ratowniczo Gaśnicza podejmowała dziś 13 interwencji.

- Usuwaliśmy skutki dwóch wypadków drogowych - mówi "Miastu z Wizją" asp. Mickun. - Do takich zdarzeń doszło przed południem na drodze pomiędzy Gwdą Małą i Czarnem. Samochód osobowy uderzył w drzewo, pięć osób zostało poszkodowanych i trafiło do szpitala. Przed godziną w Białym Borze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich stanął w płomieniach. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Ponadto interweniowaliśmy przy lokalnych podtopieniach oraz usuwaliśmy połamane konary drzew zwisające nad chodnikami i drogami.