Wygraj bilet na koncert Legend of Kazimierz

Miasto z Wizją / 03.03.2016 / Komentarze
Na zwycięzcę czeka podwójne zaproszenie

W najbliższą niedzielę, 6 marca na scenie szczecineckiego kina zagra dla nas zespół Legend of Kazimierz. Będzie to już trzecia w tym roku odsłona cyklu koncertów odbywających się w ramach „Zimowego Grania”.

Przypomnijmy. Grupa istnieje na polskim rynku muzycznym od ponad dwunastu lat, działając początkowo jedynie w Krakowie. Zespół powstał za sprawą połączenia wyjątkowych talentów młodych artystów. Oprócz umiejętności, o ich dalszej wspólnej drodze zadecydowała miłość do tzw. muzyki korzeni, czyli root music, łączącej w sobie muzyczny dorobek wielu rejonów z okolic Morza Śródziemnego. To wyjątkowa fuzja elementów bałkańskich, żydowskich i cygańskich.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na to niezwykłe muzyczne wydarzenie.

Aby wziąć udział w konkursie należy dziś (czwartek 3.02) punktualnie o godz. 15.00 przesłać na adres mg@miastozwizja.pl maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: Skąd pochodzą muzycy tworzący zespół Legend of Kazimierz?

Pierwsza osoba, która punktualnie o godz. 15.00 prześle prawidłową odpowiedź na powyższe pytanie, otrzyma podwójne zaproszenie na niedzielny występ (prosimy o podanie w treści wiadomości również nr telefonu kontaktowego).

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: Legend of Kazimierz