Weź udział w szkoleniu. Za darmo

Miasto z Wizją / 16.11.2016 / Komentarze
"Zasiłki z ubezpieczenia społecznego - kompleksowe omówienie"

Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu, Wydział Rozwoju Urzędu Miasta oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Zasiłki z ubezpieczenia społecznego – kompleksowe omówienie”.

- Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z ubezpieczeniami społecznymi i planowanymi zmianami - mówi "Miastu z Wizją" Mateusz Ludewicz, rzecznik prasowy ratusza.

- Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców, specjalistów ds. kadrowych, księgowych oraz wszystkich, których interesują wymienione zagadnienia.

Szkolenie poprowadzi Justyna Maćkowiak, doradca gospodarczy, wieloletni praktyk w dziedzinie prawa podatkowego i prawa pracy, dyrektor Centrum Biznesu. Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 listopada w godz. od 9 do 16 w sali nr 218 na II piętrze budynku B Urzędu Miasta.

- Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (40 osób). Prosimy o zgłoszenie jednej osoby z firmy. Decydować będzie kolejność wpływu dokumentów - dodaje M. Ludewicz.

- W celu rezerwacji miejsca prosimy o wysłanie formularza na adres e-mail: e.omelanczuk@um.szczecinek.pl. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Elżbietą Omelańczuk, tel. (94) 371 40 83.

Szczegółowy program spotkania i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta:

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: UM Szczecinek