Uczestnicy Fotoferii zostali nagrodzeni za swoje prace

Miasto z Wizją / 23.01.2021 / Komentarze
W ratuszu miała miejsce uroczystość podsumowująca feryjną zabawę

Każdego roku Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zaprasza naszych najmłodszych mieszkańców do udziału w zimowych półkoloniach. Nie inaczej było i tym razem. To właśnie oni zaprosili wszystkich uczniów szczecineckich szkół podstawowych do wspólnej zabawy podczas „Fotoferii z SAPiKiem”. Na dzieci, biorące udział w Fotoferiach czekało dziesięć ciekawych zadań, których wykonanie umożliwiło wzięcie udziału w zabawie, w której mogli zdobyć naprawdę atrakcyjne nagrody.

Za nami drugi, ostatni tydzień wspólnej zabawy. Teraz przyszła pora na jej podsumowanie. W szczecineckim ratuszu miała miejsce mała uroczystość, w trakcie której uczestnicy Fotoferii odebrali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

- Postanowiliśmy nagrodzić wszystkie dzieci, które wykonały 10 zadań, co za tym idzie - poszerzyliśmy zatem pulę nagród głównych Pominięcie kogokolwiek, kto ukończył wszystkie Fotoferie z SAPiK-iem okazało się niemożliwe – mówią organizatorzy.

Do finalistów Zabawy trafiły łącznie 2 hulajnogi elektryczne, 10 hulajnóg freestyle'owych, 4 rodzinne karnety do kina Wolność, rodzinna sesja zdjęciowa oraz nagroda-niespodzianka.

Gratulacje i nagrody uczestnikom feryjnej zabawy wręczyli wiceburmistrz Maciej Makselon oraz Kamil Klimek, dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. /zr/