Trwa licytacja jedynej płyty Materii w wersji winylowej

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 16.10.2019 / Komentarze
Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc 3-letniemu Maćkowi z Koszalina

Fani szczecineckiej Materii mają okazję nie tylko zdobyć wyjątkowy album swojego ulubionego zespołu, ale też przy okazji wesprzeć szlachetną inicjatywę, w którą zaangażowali się członkowie grupy. Do czwartku, 17 października w serwisie allegro trwa aukcja, w trakcie której można wylicytować jedyny istniejący egzemplarz najnowszego albumu zespołu Materia "The Rising" w wersji winylowej na transparentnym 12-calowym krążku.

Akcja ma charytatywny charakter, a cały dochód ze sprzedaży albumu przeznaczony zostanie na pomoc 3-letniemu Maćkowi z Koszalina. Dodajmy, że istnieje tylko jedna sztuka płyty i została ona wyprodukowana właśnie na ten cel.

- Maciuś Grzybowski z Koszalina ma niespełna 3 lata. Kiedy miał 3 miesiące wykryto u niego ciężkie choroby: stwardnienie guzowate i padaczkę lekooporną. Kiedy miał 14 miesięcy przeszedł w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie operację wycięcia guza w główce. Niestety, ataki padaczki, na które cierpiał, nie minęły. Kolejna konsultacja wykazała, że Maciuś ma jeszcze trzy duże ogniska guza w główce – czytamy w opisie aukcji. - Stan Maciusia jest stabilny. Jednak przez ataki, których ma średnio 20 na dobę, jeszcze nie mówi i nie chodzi.

W charytatywnej aukcji można wziąć udział TUTAJ.

Tekst: Marzena Góra