Toalety do budowy, fontanny czekają

Miasto z Wizją / 02.04.2021 / Komentarze
Miasto zdecydowało o losach dwóch inwestycji

Kilkanaście dni temu pisaliśmy o postępowaniach przetargowych ogłoszonych przez miasto. Dotyczyły one dwóch inwestycji - budowy toalet w Parku Miejskim i pływających fontann na jezierze Trzesiecko.

Pierwsza z nich to spełnienie licznych postulatów mieszkańców Szczecinka. Druga zaś, to realizacja zwycięskiego projektu Budżetu Obywatelskiego 2020.

Wiadomo już, ze fontann na razie nie będzie. Powód? Zbyt wysoka cena inwestycji zaproponowana przez jedynego oferenta. Przetarg zostanie powtórzony.

Jeżeli chodzi o budowę toalet w Parku Miejskim, inwestycja będzie realizowana. Ratusz wybrał ofertę firmy Hamster Polska z Rybnika. Kontenerowe toalety staną w Parku Miejskim jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2021.