Tegoroczna edycja Kiermaszu Wielkanocnego jest wyjątkowa

Miasto z Wizją / 03.04.2023 / Komentarze
Świąteczna impreza w szczytnym celu i w dodatku z zabawą i niespodziankami

Dziś (sobota, 1 kwietnia) rozpoczął się Kiermasz Wielkanocny, podczas którego mieszkańcy naszego miasta będą mogli zakupić produkty regionalne i rękodzieło na świąteczne stoły. Ale to nie wszystko. Podczas sześciodniowego Kiermaszu będziemy zbierać środki na maleńką Nadię, która walczy z SMA. Mając na uwadze zaangażowanie mieszkańców Szczecinka w poprzednie akcje charytatywne mamy dla Was Zabawę Wielkanocną z licznymi niespodziankami.

Przyjdź na kiermasz, wrzuć datek do puszki i zgarnij niespodziankę

Oprócz super zabawy na Placu Wolności czekają na Was:

* produkty regionalne i świąteczne rękodzieło,

* rozbudowana strefa gastronomiczna – gdzie będzie można zjeść przysmaki kuchni polskiej i nie tylko,

* atrakcje dla najmłodszych. W tym roku wraz ze szczecineckimi przedszkolami ozdobiliśmy wielkie pisanki. Oczywiście najmłodsi zwiedzający Kiermasz z rodzicami również będą mogli przyłączyć się do tej zabawy.

Spotkajmy się na placu Wolności od 1 do 6 kwietnia. Do zobaczenia.

Informacja: SAPiK

Foto: Sławomir Włodarczyk