„Taki Projekt” powraca na scenę

• Tv
Miasto z Wizją / 22.01.2016 / Komentarze
Szczecinecka formacja wystąpi już dziś w Piano Barze

Takiej niespodzianki z pewnością nie spodziewali się wszyscy fani rodzimego hip hopu. Jego potężną dawkę jeszcze w ten weekend zaserwuje nam „Taki Projekt”. Szczecinecka grupa, po wielu latach nieobecności na scenie, postanowiła ponownie chwycić za mikrofon. Artyści postanowili reaktywować formację, czego efektem jest ich piątkowy (22 stycznia) pierwszy od kilku lat koncert, który odbędzie się o godz. 21.00 w Piano Barze.

Przypomnijmy. Grupa swoje pierwsze wspólne kroki na scenie stawiała blisko 12 lat temu. Wówczas tworzyło ją czterech artystów, znanych pod pseudonimami: Smalec, Tarwid, Suchar i Seba. Początkowo występowali oni jako suport m.in. przed Liberem i Ascetoholix. Niezwykle pozytywny odbiór i reakcje publiczności szybko przysporzyły im prawdziwą rzeszę fanów. „Taki Projekt” zaczął pojawiać się obok największych polskich gwiazd, jak Mezo, Jeden Osiem L, Tede, O.S.T.R, Grammatik, Don Guralesko, Łona czy Peja. Coraz częściej pojawiał się także na licznych krajowych festiwalach.

Po kilku latach zawiesili jednak wspólne występy, aby teraz powrócić do swojej największej pasji. Dzięki tej decyzji w najbliższy piątek będziemy mieli okazję jeszcze raz posłuchać ich najlepszych kawałków. Jak przyznają artyści, nie jest to jednorazowy występ, ponieważ w tym roku szykują dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę i powrót z kolejnym muzycznym projektem.

Dodajmy, że podczas koncertu na scenie towarzyszyć im będzie także Roknel i Sukinkoty - czteroosobowy skład mieszający rap z improwizowanym jazzem. Wystąpi także Artysta Bliżej nieznany. Wstęp na koncert jest wolny.

Tekst: Marzena Góra