Szpital w Szczecinku – odc. 2

• Tv
Miasto z Wizją / 07.03.2016 / Komentarze
Naszym gościem jest lek. med. Anna Olewińska, koordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

W kolejnym odcinku cyklicznego programu pt. „Szpital w Szczecinku” naszym gościem jest lek. med. Anna Olewińska, koordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Dziś rozmawiamy m.in. o tym, gdzie mieszkańcy naszego miasta i powiatu mogą szukać pomocy w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia oraz kiedy należy wezwać zespół ratownictwa medycznego. Naszego gościa zapytaliśmy również o to, w jakich sytuacjach udać się na SOR, a kiedy powinniśmy skierować nasze kroki do lekarzy dyżurujących w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej. Anna Olewińska wyjaśnia także, jak będzie funkcjonował Szpitalny Oddział Ratunkowy w trakcie zbliżającego się remontu.

Rozmawiała: Marzena Góra
Zdjęcia, montaż: Paweł Adamowski