Szczecineckie prezenty dla naszych babci i dziadków

Miasto z Wizją / 17.01.2021 / Komentarze
Zestaw prezentowy związany z naszym Miastem Szczecinek czeka w internetowym sklepie CIT

W minionym miesiącu ruszył sklep internetowy miejskiego Centrum Informacji Turystycznej. Dzięki temu już możemy zakupić wyjątkowe szczecineckie gadżety on-line. Teraz sklep przygotował dla nas wyjątkową promocję z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Zestaw składa się z eleganckiej filiżanki ze spodkiem, pełnej unikalnych fotografii książki „W dawnym Szczecinku” autorstwa szczecineckiego dziennikarza Rajmunda Wełnica, ekologicznej bawełnianej torby na zakupy oraz maseczki wielokrotnego użytku do zasłaniania nosa i ust. Cena promocyjnego zestawu wynosi 59 zł.

Zestaw upominków związanych z naszym Miastem Szczecinek już czeka w Centrum Informacji Turystycznej. Można go zakupić również za pośrednictwem strony internetowej www.sklep.szczecinek.pl. Tu przy jego zakupie otrzymamy rabat w wysokości 5%. Promocja na specjalny zestaw dla Babci i Dziadka trwa do 23 stycznia. /zr/