Szczecineckie "Kuchenne rewolucje" już do obejrzenia w internecie

Miasto z Wizją / 19.11.2020 / Komentarze
Odcinek z restauracją na zamku w roli głównej jest już dostępny bezpłatnie w sieci

Programu „Kuchenne rewolucje” prowadzonego przez Magdę Gessler chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana restauratorka od wielu lat odwiedza różnego rodzaju lokale gastronomiczne na terenie całego kraju, aby pomóc ich właścicielom w odświeżeniu wizerunku lokalu oraz rozkręceniu biznesu. Jesienią minionego roku zawitała także do Szczecinka.

Magda Gessler przyjechała do naszego miasta, aby przeprowadzić tytułowe „Kuchenne rewolucje” w restauracji mieszczącej się w Zamku Książąt Pomorskich prowadzonej wówczas od kilku miesięcy przez Rafała Rumińskiego. Zdjęcia do tego odcinka ruszyły10 września.

Jak zmienił się znany nam wcześniej wygląd lokalu oraz jakie nowe propozycje mogliśmy znaleźć w odświeżonym menu po wizycie Magdy Gessler i przeprowadzeniu przez nią rewolucji?  O tym mogliśmy przekonać się dopiero w tym roku. W miniony weekend realizowany w naszym mieście odcinek został wyemitowany na antenie stacji TVN.

Mieszkańcy, którzy przegapili go w telewizji, teraz mogą go także obejrzeć w internecie na platformie player.pl TUTAJ. Odcinek ze szczecinecką restauracją w roli głównej jest już dostępny bezpłatnie dla zalogowanych użytkowników.

Dodajmy, że „Kuchenne rewolucje” nie uchroniły restauracji przed zamknięciem. Przypomnijmy, że w maju tego roku Samorządowa Agencja Promocji i Kultury podpisała umowę z nowym dzierżawcą restauracji na Zamku Książąt Pomorskich. Został nim doświadczony restaurator pan Paweł Włoch, prowadzący dotąd Strefę Smaku w Kronospan Design Center. Restauracja na zamku teraz działa pod szyldem "Strefa Smaku Zamek". Zmienił się także wystrój zamkowej restauracji, a raczej „powrócił” dawny styl. A po „Kuchennych rewolucjach” Magdy Gessler w lokalu nie został nawet ślad.

Tekst: Marzena Góra