Szczecineckie bliźniaki też mają swoje święto

Miasto z Wizją / 04.08.2017 / Komentarze
Przed nami IV Powiatowy Dzień Bliźniaka

Choć wydają się być niemal identyczni, to – jak często podkreślają – są zupełnie różni. Pewnym jest natomiast, że nie potrafią bez siebie żyć. Mowa oczywiście o bliźniakach, których nie brakuje również w Szczecinku. Ci już za chwilę kolejny raz będą mieli swoje święto. 10 sierpnia w ogrodzie SAPiK-u przy ul. Kilińskiego 1 odbędzie się Powiatowy Dzień Bliźniaka. Będzie to już czwarta odsłona tego niecodziennego wydarzenia.

Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników imprezy dużo atrakcji. Jedną z nich będzie wspólna zabawa z animatorami oraz przeliczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wszystkie dzieci będą miały także okazję wyszaleć się w mini parku rozrywki. To jednak tylko nieliczne z wielu niespodzianek, jakie tego dnia czekać będą na wszystkich gości.

Podczas spotkania, na które organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców – zwłaszcza tych, którzy mogą pochwalić się rodzeństwem będącym lustrzanym odbiciem - na własne oczy będziemy mogli przekonać się, ilu mamy w mieście „sobowtórów”. Powiatowy Dzień Bliźniaka to także doskonała okazja, aby porozmawiać o tym, jak to rzeczywiście jest z zamienianiem się miejscami przy odpowiedzi na lekcjach oraz czy zdarza im się niekiedy udawać swoje rodzeństwo. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Tekst, foto: Marzena Góra

Foto tekst: SAPiK