Szczecinecka troć Rybą Miesiąca na Parsęcie

Miasto z Wizją / 22.02.2017 / Komentarze
Marek Dywizjusz z nagrodą Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

Na początku stycznia br. pisaliśmy o sukcesach szczecineckich wędkarzy w połowach na Parsęcie. Wówczas rodzinna wyprawa braci Marka i Jarosława Dywizjuszów zakończyła się pełnym sukcesem. Pan Marek złowił troć o długości 73 cm. Z kolei jego brat przechytrzył troć o 10 cm krótszą.

To nie koniec satysfakcji dla naszych wędkarzy. Otóż w konkursie zorganizowanym przez Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty na Rybę Stycznia AD 2017 zwyciężyło trofeum Marka Dywizjusza. Wędkarz został obdarowany bonem towarowym o wartości 200 zł. Jesteśmy przekonani, że z pewnością wykorzysta go na zakup kolejnej doskonałej przynęty na łososiowate.

Gratulujemy i zachęcamy do wypraw nad Parsętę. W niej naprawdę pływają rybie olbrzymy!

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Marek Dywizjusz