Sójcze Wzgórze czeka na lokatorów

• Tv
Miasto z Wizją / 10.07.2016 / Komentarze
Rośnie uroczo położone osiedle

Na Sójczym Wzgórzu nieprzerwanie trwa budowa nowoczesnego osiedla w zabudowie szeregowej. Powstają tu funkcjonalne mieszkania utrzymane w nowoczesnym stylu. Każde z nich składać się będzie z parteru oraz piętra. Przyszli lokatorzy do swojej dyspozycji będą mieli 137 m2 powierzchni mieszkalnej na dwóch kondygnacjach, w tym m.in. przestronny salon wraz z kuchnią, trzy sypialnie, łazienkę, toaletę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż o pow. 20,5 m2. Jak zaznacza inwestor, firma INVEST LIM Sp. z o.o. z Poznania, mieszkania zapewnią komfort dla rodzin 4-5 osobowych.

Wszystkie mieszkania budowane są w wysokim standardzie – posiadać będą elektryczne rolety czy centralny odkurzacz. Z pewnością dodatkowym atutem jest znakomita lokalizacja, a także rozwiązania zapewniające przyszłym lokatorom bezpieczeństwo. Cały teren będzie ogrodzony, doskonale oświetlony oraz monitorowany, w tym każde z mieszkań zostanie wyposażone w dwie kamery zewnętrzne rejestrujące to, co dzieje się wokół budynku.

Obecnie trwają prace związane z wykończeniem czterech segmentów. Jednocześnie trwa inwestycja polegająca na budowie kolejnych dziesięciu segmentów w zabudowie szeregowej, które ukończone zostaną do stanu deweloperskiego pod koniec tego roku. Wtedy też przyszli nabywcy będą mogli przystąpić do prac wykończeniowych. Aktualnie na sprzedaż wystawionych zostało 10 segmentów. Ich cena, przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą lokalizację, również jest atrakcyjna i wynosi 2 800 zł brutto za m2. Aby uzyskać więcej szczegółów warto jeszcze dziś skontaktować się z inwestorem poprzez stronę internetową www.sojczewzgorze.pl

(ogłoszenie)