Schronisko uruchomiło nową stronę internetową

Miasto z Wizją / 07.04.2020 / Komentarze
Teraz znalezienie wymarzonego czworonoga będzie jeszcze łatwiejsze

Szczecineckie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt to zazwyczaj pierwsze miejsce, do którego swoje kroki kierują osoby chcące dać nowy dom bezpańskiemu zwierzakowi. Do tej pory chcąc adoptować psa lub kota przyszli właściciele musieli wybrać się na ul. Rybacką, do placówki, aby poznać przebywające tu zwierzaki. Teraz jednak będą mogli „odnaleźć” nowego czworonożnego przyjaciela nie wychodząc z domu.

Schronisko w Szczecinku uruchomiło właśnie swoją nową stronę internetowa, gdzie każdy będzie mógł zapoznać się z czworonożnymi podopiecznymi placówki, którzy czekają na nowych właścicieli. Odwiedzając stronę www.schronisko-szczecinek.pl możemy obejrzeć przebywające tu psy i koty, poznać ich historię oraz preferowane warunki w przyszłym domu. Dowiemy się także, jakie warunku należy spełnić, aby móc adoptować zwierzaka oraz jak wygląda cała procedura.

Pod koniec stycznia br. Fundacja All For Animals rozpoczęła zbiórkę funduszy właśnie na uruchomienie nowej platformy adopcyjnej dla szczecineckiego schroniska. Dzięki wsparciu wielu osób możliwe było sfinansowanie przez fundację utworzenia nowoczesnej strony internetowej, gdzie prezentowane i na bieżąco aktualizowane będą informacje o zwierzętach przebywających w placówce i czekających na nowy dom. To także pozwoli na znaczne zwiększenie zasięgu jeżeli chodzi o adopcje szczecineckich czworonogów przez osoby z innych miejscowości. Wówczas również ci, którzy mieszkają nawet kilkadziesiąt kilometrów od naszego miasta będą mogli zobaczyć zwierzaki przebywające w schronisku.

Na stronie będziemy mogli także zapoznać się z informacjami o znalezionych w okolicy zwierzakach, dzięki czemu właściciele czworonożnych „uciekinierów” będą mogli w łatwiejszy sposób odnaleźć swojego pupila.

Tekst, grafika: Marzena Góra