Przekaż przedmioty na licytacje WOŚP

Miasto z Wizją / 23.01.2021 / Komentarze
Tegoroczną zbiórkę można wspierać na wiele sposobów

Każdego roku podczas kolejnych edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach wielu miast można spotkać tysiące wolontariuszy, którzy włączyli się w tę akcję, zbierając datki do puszek i wręczając w zamian za ofiarowaną pomoc symboliczne naklejki w kształcie serca. Do tej inicjatywy każdorazowy włączają się także mieszkańcy Szczecinka.

Nie inaczej będzie również i tym razem, podczas 29 kwesty, która odbędzie się 31 stycznia. Wówczas Wielka Orkiestra zagra pod hasłem: "Gramy z głową! Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy".

W tym roku Wielką Orkiestrę możemy wspomóc na kilka różnych sposobów. Można to uczynić jak co roku wrzucając datek do puszki. Wolontariuszy będzie można spotkać na ulicach naszego miasta przez cały dzień. Ponadto przed ratuszem stanie punkt stacjonarny, gdzie również będzie można przekazać datek na WOŚP. Podobne puszki zostały już także ustawione w trzech punktach sklepowych w Szczecinku: w sklepie „Ogród” przy ul. Wyszyńskiego 73D, w „In Flagranti” przy ul. Bartoszewskiego 12 oraz w sklepie spożywczym „Timon” przy ul. Kołobrzeskiej 14.

Można także pomóc przekazując przedmioty na aukcje WOŚP. Należy je wówczas dostarczyć do jednego z dwóch punktów – do sekretariatu SAPiKu przy ul. Wyszyńskiego 65 lub do drugiej siedziby mieszczącej się przy ul. Kilińskiego 1. Szczecinek zbiera również do eSkarbonki, którą można znaleźć TUTAJ. /zr/

Foto: WOŚP/Łukasz Widziszowski