Prezes Robert Duszyński odwołany ze stanowiska

Miasto z Wizją / 23.09.2016 / Komentarze
Spółka AQUA TUR ma nowego szefa

Jak się dowiedzieliśmy, dziś (piątek 23.09) został odwołany ze stanowiska prezes spółki AQUA TUR Robert Duszyński.

- Burmistrz Jerzy Hardie-Douglas przychylił się do stanowiska rady nadzorczej spółki, która wnioskowała o rozwiązanie umowy z R. Duszyńskim - potwierdza w rozmowie z "Miastem z Wizją" Mateusz Ludewicz, rzecznik prasowy ratusza.

- Powodem wniosku RN była negatywna ocena działań prezesa w kwestii bieżącego funkcjonowania obiektu, prowadzonych inwestycji, polityki kadrowej oraz współpracy ze stowarzyszeniami sportowymi. Pan Robert Duszyński przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim.

Jak nam powiedział M. Ludewicz, dziś zapadła decyzja o powołaniu na stanowisko prezesa spółki AQUA TUR pani Beaty Brackiej, dotychczasowego managera AQUA TUR.