Powstał hymn Wędkarzy Bez Barier

• Tv
Miasto z Wizją / 31.05.2020 / Komentarze
Nie zabrakło w nim szczecineckiego akcentu

W poniedziałek, 23 marca w popularnym serwisie YouTube miała miejsce premiera utworu, będącego swoistym „Hymnem Wędkarzy Bez Barier”, który powstał przy współpracy z dobrze znaną mieszkańcom naszego miasta Fundacją  Wędkarze Bez Barier. To właśnie ona jest współorganizatorem licznych imprez wędkarskich nad Trzesieckiem i okolicznych akwenach, dedykowanych osobom zmagającymi się z niepełnosprawnościami.

- Utwór „Wędkarze Bez Barier. Wszyscy Łowimy Tak Samo” napisał dla nas Patryk Lessman lider i frot vokal LESSIMUSIC, pod kierownictwem i wsparciem merytorycznym Marka Lessmana .

W klipie do wspomnianego utworu, złożonym ze zdjęć z licznych imprez i spotkań, wielokrotnie przewija się Szczecinek. Zachęcamy do odsłuchania powyższego utworu i przy okazji przypomnienia sobie, jakie wydarzenia wędkarskie w ostatnich latach odbywały się nad Trzesieckiem.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk