Powrót wyciągu i wypożyczalni sprzętu wodnego

Miasto z Wizją / 04.06.2023 / Komentarze
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza! Rusza sezon na Trzesiecku

Wyciąg narciarski na jeziorze Trzesiecko przeszedł już wszystkie wymagane przeglądy i jest gotowy do sezonu letniego 2023.

- Mamy też wszelkie pozwolenia na jego użytkowanie - ujawnia w rozmowie z "Miastem z Wizją" Dariusz Mazur, zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Tym samym obiekt jest już do dyspozycji miłośników wodnych szaleństw, zostanie uruchomiony w czwartek, 1 czerwca. Do wakacji będzie czynny codziennie (wtorek - piątek) w godz. 15-18.45. Z kolei w weekendy w godz. 12-18.45.

Cennik:

W czwartek otwiera się też wypożyczalnia sprzętu wodnego. Do wakacji będzie czynna codziennie w godz. 12-18.45.

Jak powiedział nam dyr. Mazur, OSiR prowadzi też ostatnie prace pozwalające na uruchomienie kąpielisk a jeziorze Trzesiecko. W tym roku na odpoczynek zaproszą nas dwie plaże: Miejska i Mysia Wyspa.

- Pod względem organizacyjnym, m.in. zapewnienia bezpieczeństwa kapiącym się mamy już wszystko zorganizowane. Kąpieliska - tak jak zdecydowała Rada Miasta - rozpoczną sezon 24 czerwca. Będą czynne do 31 sierpnia.