Piłkarze MKP w ćwierćfinale Pucharu Polski!

• Aktualności
Miasto z Wizją / 05.03.2016 / Komentarze
Wygrali z Gwardią bez publiczności

Dziś (sobota 5.03) Miejski Klub Piłkarski Szczecinek zagrał mecz 1/8 Pucharu Polski. Rywalem naszych piłkarzy była III ligowa Gwardia Koszalin. Niestety, mecz rozegrano bez udziału publiczności. Pisaliśmy o tym w artykule:

Po zaciętym spotkaniu (z dogrywką) szczecineccy piłkarze wygrali 2:1 (do przerwy 0:0, w regulaminowym czasie gry 1:1). Bramki dla MKP zdobyli: Szydlak w 67 min. i Węglowski w 118 min. Gola dla koszalinian strzelił Zientarski w 68 min. gry.

Nasi futboliści poznają rywala w ćwierćfinale wojewódzkiej edycji Pucharu Polski w nadchodzącym tygodniu. W rozgrywkach pozostało 8 zespołów, w tym 4 z okręgu szczecińskiego OZPN.

Dzisiejszy mecz był niejako próbą generalną MKP przed inauguracją rundy wiosennej sezonu 2015/2016. W sobotę 12 marca do Szczecinka przyjedzie Piast Chociwel. Dziś zespół Piasta przegrał zaległy mecz ligowy z Leśnikiem w Manowie 1:5.

Tekst i foto: Sławomir Włodarczyk