Obozowicze zadowoleni z pobytu w Szczecinku

Miasto z Wizją / 21.07.2016 / Komentarze
To były dwa tygodnie pełne atrakcji

Przez ostatnie dwa tygodnie nad Trzesieckiem gościły grupy obozowiczów, nad którymi opiekę sprawowała m.in. Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna. Dzieci i młodzież, spędzając czas w Szczecinku, z pewnością nie mogła narzekać na brak zajęć i różnego rodzaju rozrywek. Podobnie jak podczas poprzednich letnich sezonów, tak i tym razem SzLOT zadbał o to, aby czas obozowiczów po brzegi wypełniony był atrakcjami, a goście chętnie odwiedzili nas również w przyszłym roku.

- Dzieciom i młodzieży wiele frajdy sprawiła nauka jazdy na nartach wodnych i pomimo nie zawsze sprzyjającej pogody z ogromnym zaangażowaniem próbowały swoich sił podczas zajęć na wodzie. Prawdziwym hitem okazała się przejażdżka na bananie wodnym, która oprócz śmiechu dostarczyła obozowiczom wiele pozytywnej energii i adrenaliny – mówi Roksana Malinowska ze SzLOT-u.

- To jednak nie był koniec wodniackich zmagań naszych gości. Jeden z obozów miał okazję pokonać jedną z bardzo malowniczych tras kajakowych w okolicach Szczecinka. Nie zabrakło również wycieczek rowerowych, ogniska na mysiej wyspie, licznych wizyt na basenie, zwiedzania Muzeum Regionalnego, a podczas niepogody wizyty na ściance wspinaczkowej. Jeden z obozów na zakończenie wybrał się na wycieczkę do nadmorskiego Sarbinowa i Gąsek.

Jak podkreśla, to dzięki licznym propozycjom i atrakcjom oferowanym przez nasze miasto, Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna mogła zapewnić wiele rozrywek, wrażeń i radości dzieciom i młodzieży odwiedzającym Szczecinek.

Tekst: Marzena Góra
Foto: SzLOT