Nowe szczecineckie gadżety wkrótce w sprzedaży

Miasto z Wizją / 20.03.2021 / Komentarze
Do SAPiKu dotarły pierwsze próbki tego, co wkrótce znajdzie się w ofercie

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury regularnie dba o to, aby wychodzić z nową atrakcyjną propozycja dla osób, które szukają pamiątek i gadżetów związanych z naszym miastem. Każdy z nich to z pewnością ciekawa opcja dla kolekcjonerów przedmiotów związanych ze Szczecinkiem, a także doskonała pamiątka dla turystów z wizyty nad Trzesieckiem.  Teraz będą mogli oni wybierać spośród jeszcze szerszej oferty.

Wkrótce do sprzedaży trafią nowe szczecineckie gadżety sygnowane nazwą naszego miasta. Właśnie do Samorządowej Agencji Promocji i Kultury dotarły pierwsze próbki tego, co wkrótce znajdzie się w ofercie. Jest to czarny notes z gumką, zestaw kredek oraz słuchawki zamknięte w czarnym etui. To jednak tylko mały wyrywek z zapowiadanych nowych miejskich gadżetów.

Wkrótce będzie można je zakupić m.in. w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Bohaterów Warszawy. Będą one także dostępne w sklepie internetowym. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu ruszył sklep internetowy szczecineckiego Centrum Informacji Turystycznej. Dzięki temu już teraz możemy zakupić wyjątkowe gadżety on-line. Można je znaleźć odwiedzając stronę www.sklep.szczecinek.pl. /zr/