Nowe gadżety prosto z muzeum

Miasto z Wizją / 02.03.2016 / Komentarze
Dzieła z galerii trafiły na pamiątkowe... t-shirty

Szczecinecka XVII-wieczna mapa Lubinusa, zakątki naszego miasta uchwycone na brązach Paula Stube czy twórczość polskiego malarza Franciszka Żmurko możemy spotkać już nie tylko w galeriach i czy w muzeach. Od kilku dni ich dzieła można zakupić także nad Trzesieckiem. Z jedyną różnicą, że teraz zdobią one nie wystawy, ale… pamiątkowe t-shirty. Z taką propozycją wyszło do mieszkańców i przyjezdnych gości nasze Muzeum Regionalne.

- Właśnie ruszył nasz oficjalny sklep na cupsell.pl, a tam koszulki z najciekawszymi obrazami z naszej kolekcji, limitowane serie dedykowane wystawom czasowym i inne gadżety – czytamy na stronie muzeum.

Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Obecnie w sklepie dostępnych jest ponad 60 gadżetów z nadrukiem przedstawiającym dzieła artystów. Można tu też nabyć przedmioty ozdobione logiem szczecineckiego muzeum. Jak zapowiadają pomysłodawcy, to jeszcze nie koniec propozycji, a oferta wciąż będzie się rozszerzała, również o limitowane serie oparte na wystawach czasowych.

Każdy, kto chciałby nabyć pamiątkowe gadżety, może to zrobić odwiedzając stronę sklepu internetowego http://muzeumszczecinek.cupsell.pl/k/all, za pośrednictwem którego można zakupić wspomniane przedmioty.

Tekst: Marzena Góra