Nowa ilustrowana mapa Szczecinka czeka na turystów

Miasto z Wizją / 30.09.2020 / Komentarze
Znajdziemy tu także krótki opis osiemnastu lokalnych atrakcji

Tegoroczne lato zdecydowanie różniło się od poprzednich. To za sprawą trwającego wciąż zagrożenia epidemiologicznego. Wile osób zostało zmuszonych do rezygnacji z wakacyjnych zagranicznych wycieczek. W zamian za to postanowili oni wypocząć w naszym kraju. Część z nich wybrała na letni odpoczynek właśnie nasze miasto.

W tym roku jednak, aby ułatwić wszystkim gościom zwiedzanie naszego miasta, Samorządowa Agencja Promocji i kultury przygotowała specjalną, ilustrowana mapę z zaznaczonymi na niej najbardziej interesującymi atrakcjami naszego miasta. Co istotne, każdy może otrzymać ją za darmo.

- Przygotowaliśmy, poprzez dział promocji SAPiKu wyjątkową, ilustrowaną, animowaną mapę Szczecinka – mówi nam Kamil Klimek, dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. - To jest taki przewodnik, z którym miło się odwiedza poszczególne miejsca, ponieważ dzięki wdzięcznie narysowanym zabytkom i atrakcjom Szczecinka można bardzo fajnie zwiedzić nasze miasto.

- Z tyłu mapy, na rewersie, zamieściliśmy także opis każdej z osiemnastu okolicznych atrakcji – dodaje nasz rozmówca.

Każdy, kto chciałby otrzymać wspomnianą ilustrowaną mapę Szczecinka, powinien odwiedzić Centrum Konferencyjne Zamek lub Centrum Usług Turystycznych.

Tekst, foto: Marzena Góra