Nocna "wymiana zdań" na ul. Wyszyńskiego

• Tv
Miasto z Wizją / 27.01.2018 / Komentarze
Kiedy zabrało argumentów słownych, panowie postanowili użyć tych nieco bardziej "dosadnych"

W nocy z piątku na sobotę (26-27.01) ok. godz. 3 operator monitoringu miejskiego zauważył na ul. Wyszyńskiego grupę mieszkańców. Kilkoro z nich – jak można wywnioskować z nagrania – miało odmienne zdania w zapewne ważnej życiowej kwestii. Kiedy przerzucanie się na argumenty słowne nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, postanowili oni użyć tych nieco mniej wyszukanych „metod dyskusji”.

Trudno ocenić, czyje „argumenty” w końcu okazały się bardziej skuteczne, bowiem uliczna „wymiana zdań” zakończyła się w momencie, kiedy na horyzoncie pojawiły się patrol straży miejskiej oraz patrol policji. Jak się okazało z nimi już panowie nie chcieli wdawać się „w dyskusje” i postanowili w trybie natychmiastowym udać się w sobie tylko znanym kierunku.

Jednak nie wszystkim udało się uniknąć kary za swoje nocne popisy. Jednego z prowodyrów ujęto chwilę później na ul. Wyszyńskiego. Tej nocy - prócz kilku „ciosów” – zarobił on także mandat karny.

Tekst, montaż: Marzena Góra
Foto, video: Straż Miejska w Szczecinku