Najbliższa sobota będzie należeć do dzieci

Miasto z Wizją / 31.05.2017 / Komentarze
SAPiK i OSiR zapraszają do wspólnej zabawy w ramach powiatowych obchodów Dnia Dziecka

W najbliższą sobotę, 3 czerwca zwłaszcza najmłodszych mieszkańców czeka dzień pełen wrażeń i atrakcji. Tego dnia odbędzie się wielki piknik z okazji Dnia Dziecka. Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich mieszkańców – niezależnie od wieku - do wspólnej zabawy oraz hucznego świętowania tego wyjątkowego wydarzenia.

„Powiatowy Dzień Dziecka” odbędzie się na stadionie miejskim, a rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 14.00. W programie organizatorzy przygotowali moc atrakcji - m.in. mega park urządzeń dmuchanych, laserowy paintball, pokazy szczudlarzy i wielkie bańki mydlane, fotobudkę, malowanie buziek, potyczki sportowe, miasteczko ruchu drogowego, stoiska gastronomiczne i handlowe oraz wiele innych atrakcji gwarantujących moc niezapomnianych wrażeń.

Dodajmy, że tego dnia w ramach I Ogólnopolskich Zawodów Spinningowych z łodzi dla osób niepełnosprawnych organizatorzy zapraszają także na koncert byłej wokalistki legendarnego zespołu Varius Manx – Moniki Kuszyńskiej.

Tekst, foto: Marzena Góra