Nad Trzesieckiem sezon turystyczny będzie dłuższy

Miasto z Wizją / 25.02.2016 / Komentarze
Nowy portal z ofertą wypoczynkową wciąż się rozrasta

Od kilku tygodni osoby planujące wypoczynek w Szczecinku, mogą korzystać z nowego portalu internetowego, dostępnego pod adresem www.szczecinekwpakiecie.pl. Portal ten stworzony został z myślą o turystach poszukujących ciekawych oraz gotowych propozycji 2 i 3-dniowego pobytu w naszym regionie oraz o wszystkich miłośnikach sportów i rekreacji ruchowej, którzy szukają idealnego miejsca na obóz sportowy. Wszystko wskazuje na to, że dostępna tu oferta wciąż będzie się rozrastać.

W minioną środę (24.02) w siedzibie Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej odbyło się spotkanie dotyczące nowego portalu rezerwacyjnego, w którym uczestniczyli prawie przedstawiciele instytucji miejskich, m.in.: Urzędu Miasta, spółki Aqua-Tur, OSiRu, Muzeum Regionalnego czy SAPiKu.

- Podczas spotkania zaprezentowany został nowy portal rezerwacyjny stworzony we współpracy z miejskimi instytucjami, branżą hotelarską, gastronomiczną, sportową i rekreacyjną ze Szczecinka i Regionu – mówi Roksana Malinowska ze SzLOTu. - Obecni na spotkaniu zgodnie potwierdzili aktywny udział w promocji pakietów oraz oferty obozów sportowych. Narodziły się również nowe pomysły dotyczące m.in. rozszerzenia oferty o nowe pakiety tematyczne. Spotkanie zainicjowane przez SzLOT odniosło planowany skutek zjednoczenia zaproszonych przedstawicieli w celu promocji Szczecinka, Powiatu Szczecineckiego i Regionu oraz zwiększenia ilości obozów sportowych realizowanych w Szczecinku i wydłużenia sezonu turystycznego.

Jak zaznacza nasza rozmówczyni, odwiedzając nowy portal SzLOTu już teraz można zapoznać się z szeroką ofertą obozów sportowych oraz pakietami tematycznymi np. Pakiet Fit, Pakiet Wędkarski – Zarzuć na Szczecinek, Pakiet dla Duszy, a następnie wypełnić formularz i zarezerwować wybrany pakiet na jeden z podanych wiosenno-jesiennych terminów.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego portalu www.szczecinekwpakiecie.pl – dodaje Roksana Malinowska.

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: SzLOT