Możemy zrobić zakupy bez wychodzenia z domu

Miasto z Wizją / 18.11.2020 / Komentarze
Zamówienie przyjmą w Biedronce, Lidlu i McDonald's

Od kilku lat mieszkańcy większych miast mają możliwość zrobienia zakupów w okolicznych marketach bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę wybranego sklepu lub osób czy firm oferujących tego typu usługi, wybrać interesujące nas towary, złożyć zamówienie i czekać w domu na dostawę. Dotychczas tego typu usługi nie były dostępne w mniejszych miejscowościach, również dla mieszkańców Szczecinka. Teraz się to zmieniło.

W odpowiedzi na zapotrzebowania rynku wynikające z trwającego stanu zagrożenia epidemiologicznego i niechęci, zwłaszcza osób starszych, do wychodzenia z domu w obawie o swoje zdrowie, mogą oni teraz zrobić zakupy online z dostawą do domu.

Aby to zrobić należy wejść na stronę zakupyzdowozem.pl, wpisać swój kod pocztowy, wybrać interesującą nam miejscowość i rozpocząć robienie zakupów. Te możemy zrobić w trzech punktach na terenie naszego miasta – w sklepie Biedronka, w Lidlu lub w McDonald’s.

Tekst: Marzena Góra