Mostek nad Mulistym Potokiem już naprawiony! (akt)

Miasto z Wizją / 11.07.2020 / Komentarze
Można wybrać się w rowerową podróż wokół jeziora Trzesiecko

Aktualizacja, godz. 13 sobota 11 lipca

Jak powiedział nam burmistrz Daniel Rak, mostek nad Mulistym Potokiem jest już naprawionysmiley Można wybrać się w podróż dookoła jeziora.

Burmistrz: Wielkie podziękowania dla pracowników OSiR, dyr. Darka Mazura oraz firmy TRAWPOL za błyskawiczną naprawę zniszczonego wczoraj mostku. Trasa wokół jeziora jest już przejezdna

:xxxxxxxxxx

Burmistrz Szczecinka Daniel Rak ostrzega korzystających ze ścieżki rowerowej wokół jeziora Trzesiecko. Powód? Mostek nad Mulistym Potokiem łączącym jeziora Wilczkowo i Trzesiecko został zniszczony.

Burmistrz zapewnił, że w najbliższym czasie przeprawa pieszo - rowerowa zostanie naprawiona.

Informację o działalności wandali podał też na Facebooku Nadleśniczy Nadleśnictwa Szczecinek Janusz Rautszko.

- W sobotni poranek odwiedziłem miejsce, w którym we wczorajszych godzinach wieczornych został zdemolowany mostek na ścieżce rowerowej wokół jeziora Trzesiecko, przerzucony nad Mulistym Potokiem, łączącym jezioro Wilczkowo właśnie z jeziorem Trzesiecko. W tej chwili trwają prace remontowe polegające właściwie na... budowie nowego mostku. Według zapewnień wykonawcy, nowy mostek ma być gotowy jeszcze w dzisiejsze sobotnie popołudnie i ścieżka rowerowa znów będzie przejezdna na całej swej długości! - napisał J. Rautszko.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Daniel Rak