Młodzi biegacze z sukcesami

• Aktualności
Miasto z Wizją / 04.08.2020 / Komentarze
Zawody WOLFRACE - "Aktywne Pomorze" w Trzciance

W Trzciance odbyły się Zawody WOLFRACE. Wzięli w nich udział młodzi biegacze reprezentujący "Aktywne Pomorze". To jedyna dziecięca drużyna biegów z przeszkodami w Szczecinku

W kategorii 7-9 lat na dystansie 1500 m (do pokonania 30 przeszkód) Mateusz Dębczak zajął 2 miejsce, natomiast w kategorii 10-12 lat na dystansie około 2300 m (do pokonania 45 przeszkód) wygrał Mateusz Tyczyński przed Hubertem Purgalem. Obaj wygrali z przewaga około 200 metrów nad resztą stawki.

Na wielkie wyróżnienie zasługuje jedyna reprezentantka  klubu w kategorii Senior Patrycja Cyran, która po raz pierwszy startowała w barwach naszego klubu.Patrycja startowała w fali Elite na dystansie 8 km i musiała pokonać 30 przeszkód. Niestety, kontuzja dłoni wykluczyła Patrycje z zawodów na przedostatniej przeszkodzie przed metą.

Tekst i foto: Jacek Lesiuk - Aktywne Pomorze

Opracowanie: Sławomir Włodarczyk