Mistrzostwa Polski w Fitness Dzieci

• Aktualności
Miasto z Wizją / 12.10.2020 / Komentarze
Nasze dziewczynki z medalami

W weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostw Polski w Fitness Dzieci. Z sukcesami występowały dziewczynki reprezentujące UKS Akrofitness Szczecinek. Drużynowo nasz klub zajął 5 miejsce. Indywidualnie było jeszcze lepiej. Magdalena Hrycenko została wicemistrzynią Polski w kategorii wiekowej 15 lat, Maja Jurewicz zdobyła brązowy medal a Mrtyna łukaszczuk zajęła 4-5 miejsce.

Wyniki pierwszego dnia:
Patrycja Kawa - 6 miejsce w kategorii wiekowej do 8 lat. Paulina Słowikowska - 6 miejsce w kategorii wiekowej do 10 lat.
Lena Usik - 7 miejsce w kategorii wiekowej do 10 lat.
Zuzanna Karawajska - 12 miejsce w kategorii wiekowej do 10 lat. Wyniki drugiego dnia:
Maciej Jursa - 6 miejsce w Fitness chłopców /najmłodszy zawodnik Mistrzostw rocznik 2011/.
Fitness dziewcząt do 12 lat rocznik 2008 Lena Kręzlewska - debiut 9 miejsce na 21 zawodniczek w tej kategorii wiekowej. Alicja Mrozik zajęła 13 miejsce.
Drużyna UKS Akrofitness reprezentowało 9 zawodniczek i 1 zawodnik.