Lista partnerów Karty Gościa wciąż się wydłuża

Miasto z Wizją / 01.07.2020 / Komentarze
Wiemy, w jakich punktach turyści już mogą liczyć na zniżki

Jak już informowaliśmy w Szczecinku stworzona zostanie „Szczecinecka Karta Gościa”. Ma ona gwarantować odwiedzającym nasze miasto turystom szereg atrakcyjnych zniżek na rozmaite atrakcje i usługi.

Każdy przedsiębiorca, prowadzący swoją działalność związaną bezpośrednio lub pośrednio m.in. z branżą turystyczną, gastronomiczną i rozrywkową, również może przystąpić do wspomnianego programu. Tym samym w zamian za zniżki oferowane przyjezdnym posiadającym Szczecinecką Kartę Gościa, mogą mieć pewność, że turyści dowiedzą się o jego ofercie.

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna, która odpowiedzialna jest za wprowadzenie wspomnianej Karty Gościa, nawiązała już współpracę w tym zakresie z licznymi przedsiębiorcami i instytucjami w naszym mieście. Okazało się, że odzew właścicieli szczecineckich lokalnych i punktów rozrywkowych był bardzo duży.  Kto zdecydował się przyłączyć do programu?

Wiadomo już, że turyści posiadający Kartę Gościa będą mogli skorzystać ze zniżek w takich punktach, jak: Basen Aqua-Tur Szczecinek oraz szczecineckie korty tenisowe, Komunikacja Miejska Szczecinek oferująca zniżkę na rejsy szczecinecką białą flotą, Wyciąg do nart wodnych i wakeboardu, Wake Park Szczecinek, Kino Wolność, Ranczo Panderossa, Smażalnia Ryb Eko-Rybka, Cukiernictwo Pianowscy – Lodziarnia Dolce Vita, Tramp Klub – Twój Park Rozrywki, Ratuszowa cafe & lunch, Pizzeria Strony Świata Szczecinek, sup_borne, Bistro Kwadrans, Bistro Pod Żaglami, Dom Woźnego – Pierogarnia, Przystań nad jeziorem, Lodziarnia Amore Mio, Domino Sushi Szczecinek, Kredens, The Blackrock Irish Pub, W piwnicy i Hotel Restauracja Merkury.

To z całą pewnością jeszcze nie koniec listy, ponieważ ta cały czas się wydłuża. Każdy, kto prowadzi w naszym mieście działalność związaną z branżą turystyczną, gastronomiczną czy rozrywkową może dołączyć do tej inicjatywy. Więcej szczegółów dotyczących zasad przystąpienia do programu można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 536 924 998.

Tekst: Marzena Góra