Licytuj i zostań Burmistrzem Szczecinka!

Miasto z Wizją / 23.01.2022 / Komentarze
Daniel Rak gra w 30 Finale WOŚP. Weź udział w aukcji

Wielkimi krokami zbliża się 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zagramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

- Zachęcam Was do wspierania Orkiestry, a szczególnie gorąco zapraszam na aukcję, której zwycięzca przez jeden dzień zostanie Burmistrzem Szczecinka i będzie zarządzał naszym Miastem - mówi burmistrz Daniel Rak.

Sprawa jest bardzo prosta. Zwycięzca aukcji, która dostępna jest pod linkiem: https://allegro.pl/.../zostan-burmistrzem-na-jeden-dzien...

pozna pracę urzędu od podszewki, przekona się, na czym polega zarządzanie miastem i będzie miał okazję do nadzorowania miejskich inwestycji. Nie zabraknie też chwili wytchnienia na wypicie „urzędniczej kawy”.

Do zabawy zapraszam wszystkich, którzy chcą wesprzeć WOŚP! Licytować można do niedzieli, 30 stycznia.

Info i foto: Burmistrz Daniel Rak