Letnia Scena Eski z lokalnym muzycznym akcentem

Miasto z Wizją / 19.07.2016 / Komentarze
Jako support wystąpią Taki Projekt i DJ Suchar

W tegorocznym wakacyjnym „rozkładzie jazdy” nie zabrakło kolejnego koncertu w ramach piątej już edycji Letniej Sceny Eski. Wielkie plenerowe wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 22 lipca na palcu koncertowym przy ul. Kołobrzeskiej.

W tym roku Letnia Scena odwiedzi 16 polskich miast, gdzie zagrają najpopularniejsi polscy artyści. O tym, jaka gwiazda pojawi się w danej miejscowości, dowiadujemy się zazwyczaj na kilka tygodni przed wydarzeniem. Wiadomo już, że przed szczecinecką publicznością zagra legenda polskiej sceny muzycznej – gwiazdą wieczoru będzie grupa Kombii. Przed zespołem na scenie pojawi się piosenkarka i kompozytorka Kasia Popowska.

W trakcie koncertu nie zabraknie także lokalnego akcentu. Publiczność, przed pojawieniem się gwiazd Letniej Sceny, rozgrzewać będzie szczecinecka grupa Taki Projekt. Muzycy, po wielu latach nieobecności na scenie, postanowili na początku tego roku reaktywować formację. Podczas piątkowego występu na scenie towarzyszyć im będzie dj Suchar, czyli Piotr Sochocki.

Dodajmy, że impreza ta jest biletowana. Jednorazowe bilety wstępu na teren placu koncertowego (2 zł/osoba) dostępne będą w dniu koncertu w kasach przed wejściem na plac. Początek wielkiego grania o godz. 18. Warto jednak pojawić się tu nieco wcześniej - od godz. 17.00 na mieszkańców czekać będą liczne atrakcje.

Tekst: Marzena Góra