Kup działkę. Wybuduj dom, warsztat, magazyn lub sklep

Miasto z Wizją / 18.07.2016 / Komentarze
Miasto przygotowuje do sprzedaży 7 nieruchomości

Miasto przygotowuje do sprzedaży 7 atrakcyjnie położonych nieruchomości (niezabudowanych). Przyszli właściciele będą mogli wybudować na nich domki jednorodzinne (wolnostojące lub w zabudowie szeregowej) również przeznaczyć kupione działki pod zabudowę przemysłową oraz budowę obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i obiektów handlowych.

Do kupienia będzie niebawem działka o pow. 388 m2 zlokalizowana przy ul. Boh. Warszawy (przed laty stał na niej sklep odzieżowo - przemysłowy). Nieruchomość jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z dopuszczeniem usług. By stać się jej właścicielem trzeba będzie położyć na stół (cena wyjściowa) 448 tys. zł.

Jedenaście działek (jako jedna) będzie do kupienia przy ul. Leśnej. To niezwykle łakomy kąsek dla przyszłych inwestorów, gdyż już za niespełna 3 lata w pobliżu będzie przebiegać obwodnica Szczecinka w ciągu drogi ekspresowej S-11. Posesja mierzy nieco ponad 10 ha. Jest przeznaczona pod zabudowę przemysłową lub usługową. Jej cena wyjściowa to 4.66 mln zł.

Dwie działki o pow. 295 i 266 m2 będą do kupienia przy ul. Orzechowej. W planie miejscowym są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową. Ich cena to odpowiednio: 24 tys. zł i 29 tys. zł.

Z kolei trzy działki o łącznej powierzchni ponad 3,7 tys. m2 położone przy ul. Sikorskiego miasto wyceniło na kwotę 440 tys. zł. Przyszły właściciel będzie mógł zlokalizować na posesji obiekty usługowe z możliwością lokalizacji obiektów handlowych o pow. sprzedaży do 2000 m2.

Działka o pow. ponad 1,7 tys. m2 będzie do kupienia przy ul. Słowiańskiej. Cena - 90 tys. zł. Przeznaczenie: obiekty produkcyjne, składy i magazyny, usługi.

Miasto przygotowuje również do sprzedaży niezabudowaną działkę o pow. 5,8 tys. m2 położoną przy ul. Pilskiej. Przyszły właściciel nieruchomości będzie mógł wybudować na niej obiekty produkcyjne lub składy i magazyny o niskiej intensywności zagospodarowania.

Do kupienia będą też trzy kolejne działki położone przy ul. Piłsudskiego i Fabrycznej. Ratusz sprzeda je w trybie bezprzetargowym. Łączna cena nieruchomości to blisko 180 tys. zł.