Koszulka Biegu Osińskiego dla WOŚP

Miasto z Wizją / 22.01.2021 / Komentarze
Możemy ją wylicytować na specjalnej aukcji w serwisie Allegro

Do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostały niespełna dwa tygodnie. Jednak już teraz w internecie trwają rozmaite akcje mające na celu wsparcie tej inicjatywy. Mieszkańcy naszego miasta mogą przekazywać datki m.in. do szczecineckiej wirtualnej puszki, którą znajdziemy TUTAJ.

Ponadto w serwisie Allegro prowadzone są aukcje, z których cały dochód zostanie przekazany na konto WOŚP. Właśnie rozpoczęła się kolejna z nich, która powinna zainteresować szczecineckich miłośników biegania.

Z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego ubiegłoroczny Bieg Osińskiego musiał zostać odwołany. Jednak organizatorzy, przed zapadnięciem ostatecznej decyzji, przygotowali okolicznościowe koszulki mające upamiętnić ubiegłoroczną edycję biegu.

Teraz jedna z nich trafiła na internetową aukcję. Dochód z jej sprzedaży wesprze tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję z koszulką dedykowaną ubiegłorocznej edycji Biegu Osińskiego znajdziemy na stronie https://allegro.pl/oferta/koszulka-biegowa-z-37-biegu-w-osinskiego-10141...

/zr/