Kibice Legii obdarowali najmłodszych futbolistów

Miasto z Wizją / 06.08.2021 / Komentarze
Cenna inicjatywa Fan Clubu piłkarskiego Mistrza Polski

Szczecineccy kibice Legii Warszawa skupieni w Fan Clubie piłkarskiego Mistrza Polski obdarowali najmłodszych futbolistów Akademii Piłkarskiej Szczecinek. Do dzieci trafiły buty i koszulki piłkarskie.

- To kolejna nasza inicjatywa we współpracy z Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa - mówi "Miastu z Wizją" Dawid Socha.

- Dziś przekazujemy naszym dzieciom, najmłodszym futbolistom Akademii Piłkarskiej Szczecinek, 21 par butów piłkarskich firmy Adidas - sponsora naszego ukochanego klubu. Do dzieci trafią też koszulki piłkarskie z logo Legii. Wiemy, że są dzieci, których nie stać na takie zakupy. Tym bardziej cieszymy się, że możemy pomóc.

Jak powiedział nam D. Socha, to nie koniec takiego wsparcia. Szczecineccy kibice Legii zamierzają kontynuować inicjatywę.

- Nasz Fan Club stara się na bieżąco prowadzić różnego rodzaju akcje charytatywne, m.in. coroczne organizujemy Dnia Dziecka z Legią Warszawa - kończy nasz rozmówca.

Prezenty od kibiców Legii Warszawa odebrali: dyrektor AP Szczecinek Dariusz Mazur i trener koordynator Jarosław Kozanecki.