Jeden wypadek, jeden ranny, jeden nietrzeźwy

Miasto z Wizją / 29.03.2016 / Komentarze
Spokojne święta w Szczecinku

Od piątku do świątecznego poniedziałku na drogach regionu doszło do 1 wypadku, w którym jedna osoba została ranna, nikt nie zginął.

Jak nam powiedziała rzecznik prasowy szczecineckiej policji mł. asp. Anna Matys, policjanci wyeliminowali z ruchu 2 nietrzeźwych kierujących.

- Dzięki wzmożonym działaniom policji i zwiększonej liczbie patroli na drogach tegoroczne święta przebiegły spokojnie - mówi pani rzecznik.

- W niedzielę na terenie gminy Szczecinek 64- letni kierowca audi 80 podczas manewru zawracania doprowadził do zderzenia z motocyklem. 26-letni motocyklista został zabrany do szpitala. Kierowca audi był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy.

Podsumowując świąteczne działania policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego szczecineckiej komendy na ulicach naszego miasta dziś (dziś, wtorek 29.09) od wczesnych godzin porannych prowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Łącznie na ulicy Cieślaka i Słupskiej przebadano 450 kierujących pod kątem trzeźwości.

- Policjanci ujawnili jedną osobą, która prowadziła samochód będąc w stanie nietrzeźwości. Kierowca dmuchnął w alkomat ponad 0,6 promila.