Inwestycje, "Dorzecze Parsęty" i SzLOT

Miasto z Wizją / 17.09.2016 / Komentarze
Rada Powiatu na obradach

W poniedziałek 19 września na sesji zbierze się Rada Powiatu Szczecineckiego. W porządku obrad zapisano 12 punktów.

Po załatwieniu spraw regulaminowych, radni zapoznają się z informacją o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze br. oraz z informacją z realizacji zadań inwestycyjnych wpisanych do Wieloletniego Programu Inwestycyjnego na rok 2016.

Później przyjdzie czas na część uchwałodawczą. Rada podejmie decyzje w m.in. w sprawie: przystąpienia do przygotowania i realizacji projektu pn. „Poprawa jakości środowiska w miastach na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty”, przyjęcia „Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Powiatu Szczecineckiego na lata 2016 – 2018” (zmiana uchwały), likwidacji placówki opiekuńczo -wychowawczej - Rodzinnego Domu Dziecka w Godzisławiu oraz wyrażenia woli współtworzenia Stowarzyszenia „Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna” (zmiana uchwały).

Odpowiedź starosty na interpelacje i zapytania radnych oraz oświadczenia radnych zakończą obrady.

Początek sesji o godz. 13.