Honory dla Burmistrza Daniela Raka

Miasto z Wizją / 30.09.2022 / Komentarze
Krzyż Zasługi Straży Miejskich

Dzisiaj (czwartek, 29 września) podczas sesji Rady Miejskiej Burmistrz Daniel Rak został odznaczony Krzyżem za Zasługi dla ochrony porządku publicznego i bezpieczeństwa. Odznaczenie Burmistrzowi nadała Krajowa Rada Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu odznaczenia dokonał prefekt Krajowej Rady Komendantów, komendant Straży Miejskiej w Częstochowie Artur Hołubiczko.

Jak podkreślił nasz gość, to podziękowania dla burmistrza za to, że Szczecinek jest bezpiecznym miastem, m.in. dzięki działaniom podejmowanym przez samorząd i naszą Straż Miejską.

Burmistrz Daniel Rak: Serdecznie dziękuję za przyznany mi Krzyż za Zasługi za troskę i dbałość o bezpieczeństwo oraz utrzymanie porządku i wspieranie Straży Miejskiej. Straż Miejska w Szczecinku od lat pomaga Mieszkańcom i dba o porządek na naszych ulicach. Dzisiejsze wyróżnienie, to tak naprawdę docenienie pracy wszystkich strażników. Każdemu z nich serdecznie dziękuję za służbę i codzienne poświęcenie.

Redakcja MzW

Foto: Mateusz Ludewicz