Gadżety dla mieszkańców i turystów

Miasto z Wizją / 08.07.2020 / Komentarze
Sympatycy naszego miasta z pewnością znajdą tu coś dla siebie - Centrum Informacji Turystycznej zaprasza

Sezon turystyczny właśnie się rozpoczął. Dlatego też w Centrum Informacji Turystycznej można znaleźć coraz więcej pamiątek promujących Szczecinek. Teraz gadżety te mogą nabyć również mieszkańcy Szczecinka i przyjezdni goście, którzy w najbliższych miesiącach odwiedzą nasze miasto.

Na wszystkich czekają m.in. tematyczne koszulki. Do kompletu możemy dobrać sobie także czapkę z daszkiem. W przeszklonych witrynach czekają także torby, również te z motywem nawiązującym do corocznej imprezy odbywającej się w naszym mieście, czyli oczywiście do Art Pikniku. Można tu także zakupić sporych rozmiarów czerwony parasol na chłodniejsze, deszczowe dni. Oczywiście opatrzony grafiką z nazwą naszego miasta.

Wśród pamiątkowych propozycji znajdziemy tu także kubki z rozmaitymi motywami czy zdjęciami przedstawiającymi wybrane miejsca w naszym mieście. W asortymencie nie zabrakło także różnokolorowych filiżanek ze złotym zdobieniem. Z kolei amatorzy nieco chłodniejszych i procentowych napojów mogą tu zaopatrzyć się w „miejskie” otwieracze oraz kufle do piwa.

W ofercie Centrum Informacji Turystycznej nie zabrakło także różnego rodzaju breloczków, przypinek i naszywek, jak również długopisów, podkładek, smyczy, zapalniczek, latarek czy opasek. Znajdziemy tu również naklejki z herbem miasta (i nie tylko), a nawet naparstek. Możemy się tu również zaopatrzyć w gadżety promujące nasz kraj, opatrzone barwnymi motywami w stylu ludowym. Oczywiście dostępne są tu także liczne albumy i publikacje dotyczące zarówno naszego miasta, jak i regionu.

Cetrum Informacji Turystycznej przygotowała dla osób odwiedzających nasze miasto również przedmioty, które turyści często lubią kolekcjonować. W ofercie nie brakuje rozmaitych magnesów na lodówki przedstawiających nasze miasto, a także różnorodnych pocztówek. W każdej chwili możemy nabyć tu również flagę z herbem Szczecinka oraz „Wartka”, czyli okolicznościową monetę upamiętniającą obchody 700-lecia naszego miasta.

Tekst, zdjęcia: Marzena Góra