Dzieci pójdą na ryby

Miasto z Wizją / 31.05.2017 / Komentarze
Świąteczne wędkowanie na Trzesiecku

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w mieście odbędzie się wiele imprez kulturalnych i rekreacyjnych i sportowych, kierowanych przede wszystkim do milusińskich.

Wędkarze z Koła PZW "Jesiotr", jak co roku, nie zapominają o najmłodszych adeptach sportu wędkarskiego. Z okazji Dnia Dziecka, postanowili zorganizować i przeprowadzić zawody wędkarskie.

W zmaganiach z rybami mogą wziąć udział dzieci do lat 12. Wielkie dziecięce wędkowanie będzie miało miejsce w sobotę 3 czerwca na Trzesiecku.

- Na chętnych czekamy w Parku Miejskim w sąsiedztwie I Liceum Ogólnokształcącego o godz. 8.30 - mówi "Miastu z Wizją" Jarosław Liniewicz, członek zarządu "Jesiotra".

- Zapisy na zawody można dokonać pod nr telefonu 504 412 088. Uczestników prosimy o zabranie ze sobą legitymacji szkolnych oraz siatek wędkarskich (ewentualnie sadzyków na złowione ryby). Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!

Jak zapewnili nas organizatorzy, dla uczestników zawodów przewidzieli atrakcyjne nagrody.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Koło PZW "Jesiotr"