Dwóch chętnych na remont ulic

Miasto z Wizją / 05.08.2017 / Komentarze
Trzy trakty na osiedlu Zachód otrzymają nową nawierzchnię bitumiczną. Wśród nich jest ul. Karlińska

Firmy Colas Polska z Palędzia i POL-DRÓG z Drawska Pomorskiego złożyły oferty do ratusza na remont trzech ulic na osiedlu Zachód. Chodzi o ul. Karlińską, Malborską i Królowej Jadwigi.

Trakty zostały wybudowane w latach 80. ubiegłego stulecia i ich nawierzchnia pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie odczuwają to kierowcy, którzy postulowali do miasta o naprawę nawierzchni w/w ulic.

Trwa procedura przetargowa. Colas chce nam wyremontować ulice za kwotę blisko 807,5 tys. zł. Z kolei POL-DRÓG przedstawił miastu ofertę na kwotę prawie 540 tys. zł. O tym, która z firm otrzyma zamówienie na wykonanie inwestycji, zdecyduje komisja przetargowa.

Zadanie inwestycyjne nosi nazwę: "Wykonanie remontu nawierzchni bitumicznych – nakładki bitumiczne na terenie miasta Szczecinek w 2017 roku". Termin zakończenia inwestycji przewidziano na koniec września br.