Dietę radnego oddam na stypendium zdolnym dzieciom

• Tv
Miasto z Wizją / 13.03.2016 / Komentarze
Rozmowa z Markiem Bogdanowiczem, kandydatem KWW "Łączy nas Miasto" w wyborach uzupełniających do Rady Miasta

Marek Bogdanowicz, radny Rady Miasta poprzedniej kadencji (2010-2014), ponownie walczy o to by zasiąść w sali obrad szczecineckiego parlamentu. W niedzielę 20 marca wystartuje w wyborach uzupełniających w OW nr 19 (ul. 28 Lutego, Chodkiewicza i Kamienna).

Z kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców "Łączy nas Miasto" rozmawialiśmy m.in. w jaki sposób zamierza połączyć obowiązki głowy rodziny, prowadzenia własnej firmy oraz swojego ukochanego hobby (tenis ziemny) z obowiązkami radnego.

M. Bogdanowicz zapewnił nas również o tym, że gdy wygra wybory, swoją dietę radnego przeznaczy na stypendia zdolnym dzieciom. Czynił to już sprawując mandat radnego w poprzedniej kadencji.

Pan Marek zaprezentował nam również swój program wyborczy i wnioski z pierwszych spotkań z mieszkańcami okręgu, w którym będzie kandydował.

Rozmawiał: Sławomir Włodarczyk
Zdjęcia, montaż: Paweł Adamowski